Zinību diena 3. septembrī

Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas kolektīvs gaida Tevi 3. septembrī

Zinību diena 3. septembrī

Mācību grāmatu izsniegšana

Informācija skolēniem par grāmatu izsniegšanu!

Precizēta informācija! Mācību grāmatas 2018./2019. mācību gadam skolas bibliotēkā varēs saņemt jau no 21. augusta līdz 29. augustam no plkst. 9.00 līdz 15.00, līdzi ņemot savu ID karti.

Tie skolēni, kuri mācību grāmatas nebūs saņēmuši augustā, to varēs izdarīt septembra pirmajā darba nedēļā – no 3. līdz 7. septembrim – pie klašu audzinātājiem.

Erita Krēmere, skolas bibliotekāre

Jaunākie Raksti

Vairāk jaunumus lasi Aktualitātēs.

Jaunākais bilžu Galerijā

Vairāk skaties Galerijā!

Par mūsu skolu Īsumā

Skola Ķegumā pastāv no 1947. gada, kad Skolas ielā 2 darbu uzsāka Ogres pilsētas septiņgadīgās skolas filiāle.
1981. gada rudenī tiek atklāta jaunā ēka Skolas ielā 10.
1993. gadā skola pāriet kvalitatīvi jaunā statusā - kļūst par Ķeguma komercnovirziena vidusskolu.

Skolas vadība

Vladimirs Samohins