Jaunākie Raksti

Vairāk rakstu lasi Aktualitātēs.

Ikdienas Darbs

Clock Animation

Stundu saraksts

st saraksts

Konsultācijas

konsultācijas

ZPD un skolēnu projekti

logo zpd

bus

Interešu izglītība

interesu izglitiba 003

AWARD jauniešu pašiniciatīvas programma

Ķegumā komercnovirziena vidusskolā darbību uzsākusi AWARD jauniešu pašiniciatīvas programma!

Izvirzi savus mērķus - darbojies brīvprātīgajā darbā, pilnveido jaunas prasmes un uzlabo fizisko sagatavotību. Izdzīvo piedzīvojumu ceļojumu un saņem apbalvojumu.

Nāc un iesaisties!

Vairāk informācijas pie skolotājas
Lindas Markusas-Ciematnieces.

award

Nedēļas Plāns

Radošais konkurss “Mans Zaļais dāvanu iesaiņojums”

“Zaļā josta” un modes un izklaides centrs “Rīga Plaza” aicina sagatavoties skaistai un dabai draudzīgai gada nogales svētku dāvanu pasniegšanai, un pieteikt savu dalību “Zaļā josta” rīkotajā radošajā konkursā “Mans Zaļais dāvanu iesaiņojums”, pašrocīgi darinot oriģinālus iesaiņojumus dāvanām, izmantojot otrreizējos izejmateriālus, dabas materiālus un sadzīvē nevajadzīgas, dabai nekaitīgas lietas.

Konkursa dalībnieku uzdevums

Izgatavot vienu vai vairākus oriģinālus un dabai draudzīgus dāvanu iesaiņojumus – maisiņu, tūtu, kastīti, ietinamo materiālu utt., izmantojot otrreizējos izejmateriālus un/vai dabas materiālus.

Līdz 24. novembrim konkursa dalībnieki piesaka savu radošo darbu (-s), aizpildot pieteikuma formu šeit, kurai pievieno darba fotogrāfijas un 1 fotogrāfiju, kur darbs/darbi redzami kopā ar tā autoru.

Vairāk informācijas tirailatvijai.lv

Jaunākais bilžu Galerijā