Aktualitātes

kegumaskola interneta konference kurs kursu 2019"Internets un Tu - kurš kuru!?" Šāds nosaukums dots konferencei, kuru piektdien, 8. novembrī, apmeklēja mūsu skolātāja Līva Ālīte un 12. klases skolēns Danils. Neskatoties uz mazliet draudīgo nosaukumu, pasākumā valdīja mazliet jautra un pailāta gaisotne, par kuru parūpējā atraktīvais vadītājs Jorens Steinhauers.

Konferencē vērtīgus padomus par sevis pasargāšanu digitālajā laikmetā sniedza CERT.lv pārstāvis E. Stūrmanis un Droša interneta centra vadītāja M. Katkovska.

Kamēr skolotāji klausījās Ikšķiles vidusskolas vecāko klašu skolēnu stāstījumā par tehnoloģiju izmantošanu Ikšķiles vidusskolā, Danils kopā ar pārējiem jauniešiem un Stūrmaņa kungu diskutēja par sociālo tīklu plusiem un mīnusiem un jauniešu medijprātību.

Paldies Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijai un Drošs internet.lv par rīkoto konferenci.

Foto skatāmi galerijā.

Līva Ālīte, informātikas skolotāja

DufEzJEXcAID7cbVai attālums ir šķērslis, lai iepazītu citu kultūru? Nebūt nē! Otrdienas rītā 4.b klase kopā ar angļu valodas skolotāju I. Krastiņu iesaistījās "Microsoft for Schools" tiešsaistes minēšanas spēlē "Our Mystery Skype". Skolēnu uzdevums - ar Skype video zvanu satikties ar kādu klasi kaut kur pasaulē un ar jautājumu palīdzību noskaidrot viņu atrašanās vietu. Šoreiz tie bija Redfields skolas skolēni 8000km tālajā Indijā, Kavali pilsētā.

kegumaskola sporto labakai dzivei 20193.b klase un klases audzinātāja L.Markusa-Ciematniece iesaistās aizraujošā konkursā “Sporto Labākai dzīvei”, lai aizraujošās sporta sacensībās paplašinātu savas zināšanas par veselīgu uzturu un cīnītos par gardām, kā arī vērtīgām balvām.

Konkursa ietvaros viena klase no skolas var izaicināt vēl divus klašu kolektīvus uz draudzīgām sacensībām.

zelta dzezs kegumaskola 2019okt featuredIespaidīgs, superīgs, iedvesmojošs, aizraujošs, lielisks, jautrs, kolosāls, skaļš, virtuozi bundzinieki, interesants - tas bija pirmais iespaids par koncertu, ko 6.a un 6.b skolēni teica, izejot no koncertlekcijas koncerta Rīgas Kongresu namā, un ieņemot vietas autobusā, lai dotos mājup.

EUROPASS LOGOAkadēmiskās informācijas centrs veic pētījumu par Europass dokumentu nozīmi Latvijā. Pētījumā tiek izvērtēta Europass dokumentu (Europass CV, Europass Valodu pase, Europass Mobilitāte un Diploma pielikums, Europass pielikums kvalifikāciju apliecinošam dokumentam) atpazīstamība un lietošana. Pētījuma rezultāti tiks izmantoti, lai pilnveidotu Nacionālā Europass centra turpmāko darbību, tāpēc Jūsu atbildes sniegs vērtīgu informāciju par pašreizējo situāciju.