Aktualitātes

kegumaskola jauniesi piedalas projekta kopa varam labak 2019Piektdien, 6. septembrī, jaunieši no Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novadiem projekta “Kopā varam labāk” ietvaros devās pieredzes braucienā uz Madonas novadu.

Pirmā vieta, uz kuru devāmies, bija Smeceres Sils. Tā ir atpūtas un sporta bāze, kurā tiek piedāvātas dažādas aktivitātes - šautuve, slēpošana, rollerslēpošana, BMX trase u.c. Šeit mums bija neliela ekskursija, foto orientēšanās un citas aktivitātes.

kegumaskola pargajiens maza jugla 2019Mācību gada sākumā - 5. septembrī - tikām aicināti iesaistīties Ogres novada Zilajos kalnos organizētajā militāri patriotiskās audzināšanas pārgājienā „Sagaidot mazās Juglas kaujas 102. gadadienu”. Nolēmām šim aicinājumam atsaukties. Piedalījāmies 115 skolēni un 8 skolotāji no 7. – 12. klasei. Pulcējāmies Zilo kalnu pakājē, tad saņēmām papīra maisiņus čiekuru lasīšanai un, novadu karogiem plīvojot, devāmies ceļā uz Dubkalnu karjera ūdenskrātuvi.

kegumaskola zinibu diena 2019Vārdi, kuri 2. septembra rītā skanēja vai katrā mūsu novada ģimenē. Un tas taču tik pašsaprotami, jo skolēniem pēc vasaras atpūtas sākas jauns un atbildīgs darba cēliens.

Zinību diena Ķeguma komercnovirziena vidusskolā sākās ar svinīgo tikšanos „Uz septembri, uz skolu!” galvenajā laukumā. Tur pulcējās visa skolas saime un vecāki. Kā allaž – runāja skolas direktors V.Samohins un Ķeguma novada domes priekšsēdētājs R.Ūzuls. Saviļņojoša tradīcija ir pirmklasnieku svinīgā ienākšana pie rokas mūsu vecākajiem - 12. klases skolēniem.

meitenu futbola komandai jauni apavi kegumaskola 2019 featuredĶeguma skolas Meiteņu futbola komanda tikusi pie labdarības biedrības „Baltā dūja” (vadītāja – Gunta Slise) dāvinātajiem 26 pāriem futbola apavu jeb „buču”. Sakām paldies fondam „GAIN” par ziedojumu un ieinteresētību mūsu skolas attīstībā un skolēnu veselības veicināšanā, iesaistot viņus sporta aktivitātēs.

Paldies arī skolotājai Ilzei Avotiņai par ziedojuma piesaisti!

7ab macibu ekskursija skolas soma ligatne kegumaskola 2019 featuredIniciatīvas „Skolas soma” ietvaros saulainajā 23. maija rītā devāmies uz Līgatni, lai apskatītu Padomju laika sevišķi slepeno objektu, kas izbūvēts zem rehabilitācijas centra “Līgatne”. Tā kā bijām ieradušies laicīgi, pirms ekskursijas pa bunkuru, prieku par dabas skaistumu pavasarī deva netālu no rehabilitācijas centra rāmi plūstošā Gauja.

Līgatnes bunkurs atrodas 9 metrus zem zemes, un tajā iekārtota patversme Latvijas PSR komunistu varas elitei atomkara gadījumā.