ZPD un skolēnu projekti

Dokumenti

Kārtība par skolēnu zinātniski pētniecisko darbu izstrādi un aizstāvēšanu (.pdf)

Izglītojamo uzstāšanās un darbu prezentēšanas vadlīnijas (.pdf)

Kārtība par mācību praksi un tās novērtēšanu (.pdf)

Kārtība par skolēnu mācību uzņēmuma veidošanu un novērtēšanu (.pdf)

2018./2019. mācību gadā aizstāvētie 11. un 12. klašu skolēnu pētnieciskie darbi

• Ligita Ābele – zinātniski pētnieciskais darbs "Latvijas iedzīvotāju ieprikšanās paradumi un drošība interneta veikalos".
  • Linda Kudiņa – zinātniski pētnieciskais darbs "Pusaudžu likumpārkāpumu raksturojums Ogres novadā".
  • Madara Saulona – mācību prakse SIA "Filter".
  • Elīna Greine – mācību prakse Rīgas apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja birojs.
  • Amanda Laučjuna – mācību prakse SIA "Elegante".
  • Juris Sandis Jēgers – mācību prakse SIA "Rubeņi".
  • Līva Rubene – zinātniski pētnieciskais darbs "Mobilo aplikāciju izmantošana mācību procesā vidusskolas posmā Ķeguma komercnovirziena vidusskolā".
  • Ivars Bērziņš – mācību prakse SIA "GrosAuto".
  • Arta Liepa – zinātniski pētnieciskais darbs "Darba vides risku novērtējums, sākumskolas pedagogiem Ķeguma komercnovirziena vidusskolā".
  • Tīna Valpētere – zinātniski pētnieciskais darbs "Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 9.-12. klašu skolēnu attieksme pret zinātniski pētnieciskā darba rakstīšanu".
  • Lāsma Urbucāne – zinātniski pētnieciskais darbs "Patērētāju izvēles motīvi izvēloties friziera pakalpojumus Ķeguma un Lielvārdes novadā".
  • Kristians Ņorba un Jānis Vessers – skolēnu mācību uzņēmums "RED THUNDER" (pasākumu organizēšana).
  • Alise Išankova –zinātniski pētnieciskais darbs "Inteliģences veidu nozīme mācīšanas un mācīšanās procesā".
  • Daiga Rubene – zinātniski pētnieciskais darbs "Plaušas dzīvības tilpums un cilvēka fiziskās aktivitātes".
  • Danils Kubiškins – zinātniski pētnieciskais darbs "Mākslīgais intelekts un tā ietekme uz ikdienu".
  • Sindija Kļaviņa – zinātniski pētnieciskais darbs "Profesionālās karjeras izvēles motivācija, iespējas un aktualitāte Ķeguma komercnovirziena vidusskolas skolēniem vidusskolas posmā".

Aizstāvētie 11. klases skolēnu zinātniski pētnieciskie darbi 2018. gada 15. februārī

• Koreškovs Atis – „Džezs un džeza izpildītāji Latvijā”
  • Krūmiņa Liene – „Augu eļļas kā skaistumkopšanas līdzekļi”
  • Ložkina Diāna – „Lielvārdes novada jauniešu ceļošanas paradumi”