Lūgums iegādāties skolēnu formas tērpus savlaicīgi!
Jo jārēķinās ar piegādes termiņiem un logo izšūšanas termiņiem (2 nedēļas).

Iegādājoties formas tērpa elementus, klases ietvaros vienotais elements (audums vai trikotāža, veste vai jaka, žakete vai sarafāns, polo krekls gaiši zilā vai tumši zilā krāsā u.c.) jāsaskaņo ar klases audzinātāju.

Atgādinām, ka skolēnu formas var pasūtīt un iegādāties katrs vecāks vai skolēna pārstāvis patstāvīgi.
Skolēna formas elementiem jāatbilst prasībām, kas noteiktas Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Skolēnu formas tērpu lietošanas kārtībā.
Ar Izglītojamo formas tērpu lietošanas kārtību var iepazīties šeit (.pdf), izglītības iestādē pie lietvedes vai E-klasē ar savu reģistrēto izglītības iestādes E-klases lietotāju.

Skolēna formas elementus var pasūtīt:

• Vietnē next.com.lv, meiteņu (Girls) vai zēnu (Boys) sadaļās zem Schoolwear.

Piegāde ir 3 darba dienu laikā ar DPD kurjeru līdz mājas durvīm.
Bezmaksas piegāde ir pasūtījumiem virs 30,00 eiro.

Jāņem vērā, ka veikala noliktava atrodas Anglijā, tāpēc jārēķinās ar papildus izmaksām par muitu un PVN, kā arī ilgākiem piegādes termiņiem.

• Pie skolēnu formu ražotājiem Latvijā.

Piemēram, skolasforma.lv, skolasformas.lv, skolenuformas.lv, uniforma.lv, vikrem.lv, profashion.lv, astaro.lv, elmosa.lv, ipark.lv.

Skolas logo izšūšana

To varat izdarīt Zarumu izšūšanas darbnīcā (zarumi.lv), kura atrodas Rembates pagastā. Kontaktinformācija: 29182710.

Ja vēl ir neskaidri jautājumi

Par visiem neskaidrajiem jautājumiem var droši vērsties arī pie skolas direktora Vladimira Samohina, tālrunis 22005595.

Formu paraugi

IMG 9020a