Aktualitātes

kegumaskola 2022 1septembris zinibu dienaPirmajā septembrī Ķeguma vidusskolas skolēni, skolotāji un darbinieki skolas centrālajā laukumā pulcējās uz svinīgo mācību gada sākumu.

Skanēja Valsts himna, klātesošos uzrunāja skolas direktors Vladimirs Samohins, kā arī Ogres novada domes Kultūras, jaunatnes un sporta komitejas priekšsēdētājs Jānis Siliņš. Visus priecēja ziņa, ka būtiski palielinājies skolēnu skaits, nu jau sasniedzot 414. Kā jau katru gadu, skolas priekšā svinīgi tika izvesti pirmklasnieki, gūstot mieru un pārliecību drošajās vidusskolēnu rokās. Katras klases skolēni cēla augšā savus īkšķus un skaļi sauca spēka vārdu visam mācību gadam.

novada iedzivotaja karte sept 2019Jau šobrīd skolēniem ir iespēja pieteikties Ogres novada skolēnu kartēm, kuras nomainīs skolā izmantotās skolēnu ID kartes.

Tie skolēni, kuri jau ir pieteikušies un saņēmuši Ogres novada skolēnu kartes, var tās izmantot skolas ID karšu vietā, kā arī izmantot citas Ogres novada skolēnu kartes iespējas - skolēna apliecības funkciju, iespēja ar ārsta izziņu apmeklēt Ogres peldbaseinu bez maksas, braukšanas maksas atvieglojumu saņemšanu sabiedriskajā transportā u.c. (vairāk var lasīt šeit).

Pieteikties Ogres novadnieka skolēnu kartei var šeit vai viedtālruņu aplikācijā Ogres novadnieks.

Izgatavotās kartes tiek nosūtītas uz skolu.

skolas logo 320Mūsu skolā joprojām ir spēkā prasība pēc skolēnu formām.

Atgādinām, ka, – iegādājoties formas tērpa elementus, vienotais elements (audums vai trikotāža, veste vai jaka, žakete vai sarafāns, polo krekls gaiši zilā vai tumši zilā krāsā (krāsu nosaukumi angļu valodā – Light blue, cobalt blue, navy) u.c.) jāsaskaņo ar klases audzinātāju.

keguma vidusskolaEsam lūguši Ogres novada pašvaldībai veikt skolas nosaukuma maiņu. Pēc pašvaldības lēmuma pieņemšanas skolas nosaukums būs – Ķeguma vidusskola.

kegumaskola 2022 pumpurs featuredJauniešu iniciatīvas projekts Pumpurs beidzās 3.jūnijā. 10. un 8.a klašu skolēni apmeklēja “Piedzīvojumu gars” bāzi. Pasākuma laikā tika veikta stratēģiska darbošanos komandās – pārvarēja bailes un atbalstīja viens otru gan tilta pāri purvam veidošanā, gan augstuma izaicinājumā uz baļķiem, kopīgi gatavoja sautējumu un desertu uz pašu veidota ugunskura, gan arī pārvarēja savas bailes, lecot no platformas.